Warframe’e Hoverboard ekleniyor!

2013 yılından beri kemik bir oyuncu kitlesine sahip olan Warframe son zamanlarda oldukça sessizdi. Fakat son gelen güncelleme ile oyunda değişimler yaşanmaya başlandı. Digital Extremes tarafından yayınlanan oyuna bir Hoverboard eklendi!

Warframe’in yıllık fan toplantısı Tennocon’daki özel bir sunum sırasında ortaya çıkan bu yeni hoverboard’lar, Venüs’ün açık dünya bölgesinde, Plains of Eidolon’dan beş kat daha büyük bir seyahat modu olacak.

 

Warframe’de Hoverboard Rüzgarı Esecek

Bu Hoverboard’lar sadece bir ulaşım aracı olmayacak. Bu araçlarla birbirinden şekilli hareketler yapabileceksiniz. Önceden kaydedilmiş demoda sadece bir 360 dönüşü gösterilse de, oyuncuların Venüs’ün muhteşem donmuş dağları boyunca jet gibi hareket edebilecekleri, ter takla gibi daha fazla akrobatik hareket imkanı olacağı söylendi.

İlginizi Çekebilir: Bu Yıl Steam’de En Çok Satılan Oyunlar Yayınlandı

Digital Extremes, bunların Venüs’te de kullanılabileceğini doğruladı. Bu yeni özelliği kullananların bildirdiğine göre dağlık ortama kıyasla bu aletlerin kullanımı oldukça rahat ve zevkli. Belirtilene göre bu aletlerin üzerinde silah yok, fakat Yaratıcı Yönetmen Steve Sinclair, ekibin hala bir şeyler üzerinde çalıştığını ve oyuncuların aracı sürerken silahları ile ateş edebilecekleri bir özellik olduğunu söyledi.

Büyük ihtimalle yakın zamanda yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir