Serious Sam 4 ne zaman çıkacak

Serious Sam 4 ne zaman çıkacak, Seious Sam 4 oyunu ile ilgili detaylar gün geçtikçe artmaya başladı. Serious Sam 4 2018 yılında çıkacak gibi görünüyor. Oyunun detayları ise netlik kazanmaya başladı. 2017 yılında beklenen oyun hala çıkmadı.

Serious Sam 4 detaylar

Serious Sam 4 oyunu takipçileri hala oyunun çıkış tarihini bekliyorlar. Oyun kodcuları ise hala çalıştıklarını ve detaylarını paylaşmak için sabırsızlandıklarını belirtiyorlar.

Şimdiye kadar Serious Sam 4’ün eski yüzleri içereceği, ancak klasik olanları içermediği biliniyor . Oyunun yeni klasik düşman varyasyonları sunması henüz doğrulanmadı. Serious Sam 3‘ün bazı düşmanları büyük olasılıkla geri dönüş yapacak.

Serious Sam 4 çıktı mı

Bazı yabancı kaynaklarda ise Serious Sam 4 oyununun iptal edildiği, Serious Sam 5 oyununun piyasaya çıkacağı bilgileri yer alıyor.

Geçen yıl yapılan bazı haberlerde ise oyunun 2018 yılı itibariyle duyurulacağı bilgileri verilmişti. Oyunun içeriği ve detayları ise bazı kullanıcıları heyecanlandırmıyor değil. Serious Sam 4 yerine Serious Sam 5 gelebilir mi? sanki bu ihtimal diğerlerine göre daha yüksek gibi görünüyor. Serios sam 4

DSOGaming şöyle yazıyor: “Hepimiz Croteam’in şu anda Serious Sam serisinin dördüncü bölümünde çalıştığını biliyoruz. Ve bu Serious Sam VR: Son Umut, bu yeni Serious Sam oyununun çıkış tarihini gerçekten açıklamış olabilir.”

Sonuç olarak oyun hala çıkmadı çıktıktan sonra haberimizde detaylı bir güncelleme yapacağız. Ama şunu söyleyebiliriz. Serious Sam 4 2018 yılında kullanıcıları ile buluşabilir.

Paylaş:

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir