PlayerUnknown’s Battlegrounds Hileleri

Merhaba arkadaşlar, bu gün sizlere yabancı bir arkadaşın yaptığı çok güzel bir videoyu izletmek istiyoruz. Aynı zamanda bu videoda gördüklerinizin bir kısmını da yazılı olarak açıklamak istiyoruz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda bir kaç değişik kural mevcut.

PlayerUnknown’un Battlegrounds oyuncuları her zaman ölümcül düşmanlarına (yani birbirlerine) karşı bir avantaj arıyor, bu nedenle neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını bilmek güzel.

Şimdi bu oyunun bir kaç kuralından yazılı olarak bahsedelim.

Aşağıdaki liste ile videodaki amaçları açıkladık. Rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Uçaktan atılan bakım paketi (24.saniye)

Evet arkadaşlar , uçaktan atılan bakım paketi üzerinize düştüğünde ölmüyorsunuz. Videoda 24.saniyeye bakınız.

Tavaya gelen oklar geçirmiyor (48.saniye)

Tavaya ne kadar ok gelirse gelsin, herhangi bir şekilde tavadan geçirmiyor. Dolayısıyla ölmüyorsunuz da. Videoda 48.saniyeye bakınız.

Ölümcül bir yükseklikten düştüğünüzde ölmüyorsunuz (1.14 dk)

Evet arkadaşlar videoda gördüğünüz gibi normalde ölmeniz gerekirken ölmüyorsunuz. Sadece arkadaşınız tarafından sağlık yardımında bulunulması gerekiyor. Videoda 1,14.dakikaya bakınız.

Başka bir oyuncunun elindeki bombaya ateş ederseniz patlamaz (2.dk)

Malesef böyle bir efsane yok. Oyunda buda düşünülmüş. Oyuncunun elindeki bombaya sıkılan ateş ile bomba patlamıyor. Videodaki 2.dakikaya bakınız.

PlayerUnknown Battlegrounds, Erken Erişim’in 11 hafta önce piyasaya sürülmesinden bu yana birçok güncelleme yaşadı ve 3 milyon satış ve 200.000 eş zamanlı oyuncuya sahip.

Paylaş:

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir