FIFA 19’a Hayatta Kalma Modu ve Birçok Özellik Ekleniyor!

Bazı insanlar “Battle Royale modu o kadar popülerleşti ki, FIFA’ya da gelse şaşırmam” gibi şakalar yapıyordu ve bu şakalar ilginç bir şekilde gerçeğe dönüştü. Evet FIFA 19 Battle Royale moduna sahip olacak ama biraz farklı şekilde. Yani oyuncular saha içerisinde çatışmayacak merak etmeyin.

İlginizi Çekebilir: Spider Man Oyunundan Muazzam Bir Video Daha Geldi!

FIFA 19 Journey modundan sonra daha fazla yenilik getirmek için oldukça çabalıyor. Bu haberimizde bu yeniliklere yer vereceğiz. İlk önce Battle Royale dediğimiz modla başlayalım. Zamanında FIFA Street’te olan ve FIFA 19’da tekrar eklenecek olan bu modun adı House Rules. Bu modda oynarken gol atan takımdan bir oyuncu eksiliyor.

Gol attınız ve 1-0 mı oldu? Şimdi 10 kişi oynamaya başlayacaksınız. 2-0 mı oldu? Bir oyuncunuz daha çıkacak. Bu mod kulağa oldukça zevkli geliyor!

Bahsedeceğimiz ikinci mod ise kuralların ve hakemin olmadığı bir mod. Bu oyun modunda istediğiniz şeyleri özgürce yapabileceksiniz, hakem derdi yok, faul derdi yok, saf eğlence var. Sürekli kayarak arkadaşlarınızı çıldırtmak mı istersiniz yoksa ofsayta yatarak gol atmaya çalışmak mı bilemem ama bu mod çok can yakacak gibi duruyor! Ayrıca taca ve auta giden toplarda oyunun devam etmesi, sadece kafayla atılan gollerin kabul olması, sadece voleyle atılan gollerin kabul olması gibi birbirinden ilginç özellikler de olacak!

 

FIFA 19 Birçok Özelliği Beraberinde Getiriyor!

FIFA formülünden yavaş yavaş sıkılmış biri olarak Ultimate Team Haftasonu Ligi, Journey ve gelişen Kariyer modu gibi özellikler beni oyuna bağlamıştı. Ama şimdi yeni gelen bu özellikler bana “Oyunu al!” diye baskı yapmaya başladı. Sizin tepkiniz ne?

Paylaş:

Mustafa Aydemir

Dokuz Eylül'de İngilizce Öğretmenliği okuyan, oyun ve müzik hastası birey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir