Black Desert Online’a Yeni Bölge ve Sunucu Eklendi

Geçtiğimiz günlerde Steam platformunda yayına giren ve girdiği günden beri çok satanlar listesinde ilk üç sırada yer alan Black Desert Online, Steam üzerindeki üçüncü, toplamda ise 10. sunucusu olan Olvia 3’ü kullanıma açtı. Ayrıca oyuncuların büyük bir zevkle oyunda ayrıca yeni bir bölge olan Valencia 2 de aktive edildi.

Steam üzerinde oldukça talep edilen Black Desert, 3 gün boyunca Steam ana sayfasında kaldı. Dünya devi oyun platformuna eklenmesi ile büyüyerek devam eden Black Desert, hem 10. sunucusuna ulaştı hem de yeni bölgesini açarak oyuna daha da heyecan getirdi.

Black Desert Online
Black Desert Online

Black Desert Online’da karakterler de değişiyor

Yeni bölge ile birlikte daha önce eklenmiş olan karakterler Kara Şövalye, Mistik ve Striker ise uyanışlarıyla oyunun kurallarını değiştirdi. 3 karakterin uyanmasıyla yeni bir safhaya geçen oyuncular, yeni silah ve becerilerle Black Desert Online dünyasında daha güçlü şekilde yollarına devam edebilmenin yolunu araladı.

Oyunun Steam’e eklenmesi ile birlikte oyun fiyatı 29 TL’lik fiyatına rağmen yapımcı firma büyük bir indirim yaparak Başlangıç Paket Fiyatını 9.50 TL’ye düşürdü. Aynı zamanda diğer bütün paket fiyatları da belirli bir süreliğine yüzde 50 indirimle kullanıcılarını bekliyor. İndirimi kaçırmamak için hızlı davranmalısınız.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir