Netflix’teki en iyi 10 film (Mart 2018)

Netflix’teki en iyi 10 film (Mart 2018), Netflix en iyi filmler 2018, Netfilix’teki en iyi filmler ve detayları nelerdir?, En iyi Netflix filmleri, Netflix en çok izlenen filmler 2018

Netflix en iyi filmler

En iyi filmleri ve Netflix’te ilk 10’a giren filmleri sizler için derledik. Listede çok ilgilinizi çeken filmler ve daha tanışmadığınız filmler de olabilir.

10.Okja (2017)

Okja 2017

Film Dünya çapında bir film, Snowpiercer yönetmen Bong Joon-ho’nun yakın gelecekteki bir bilim kurgu filosu, bu tam olarak dünyanın ihtiyacı olan Netflix Original tipidir. Film komik, tuhaf ve büyüleyici bir film, film farklı fikirlere ulaşmayı başaran ilk filmlerden bir tanesi. İzlenmeye değer bir film.

9. Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

Anchorman 2 The Legend Continues (2013)

Film İngiltere yapımı bir film, İnanması zor, biliyorum ama Anchorman 2, çekirdeğin her zaman orijinal kadar eğlenceli olduğu nadir bir örnektir. 70’lerin arasından çıkıp 80’lere kayması, Ron Burgundy kendini bir ikilem içinde bulur. Haberlerin peşinden koşan bir haberci ve terfi alarak devam eden bir hayat.

8. It Follows (2015)

It Follows (2015)

Sinematografi ve kurguyla, 70’lerin remake’lerini izlediğinizi hissettiriyorsunuz. Film İngiltere ve ABD bölgesine ait bir film.

7. Back to the Future (1985) Geleceğe dönüş

Geleceğe dönüş filmi

6. The Descent (2005) İniş filmi

İniş filmi

Daha önce izlemiş olabileceğiniz filmlerden bir tanesi, bir grup arkadaş bir yerleri keşfetmek için çıkıyorlar ve sonrası ise çok etkileyici ve nefesinizi tutarak izleyebileceğiniz anlar.

5. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) Yüzüklerin Efendisi Halkanın Kardeşliği

Yüzüklerin efendisi Netflix

Karakteri, aksiyonu, komployu, kalbi ve biraz hırslı dünya yapısını örten cesur, heyecan verici film yapımı? Filmi anlatmaya gerek yok sanırım.

4. The Sixth Sense (1999) Altıncı his

altıncı his netflix

Altıncı his filmi standartları yüksek, bir çocuğun hayaletleri gerçekten görmesi ve o konuyu işleyen anları konu alan etkileyici bir film daha.

3. Captain America: Civil War (2016) Kaptan Amerika iç savaş

Kaptan amerika iç savaş filmi netflix

Hayal edilemez Dünya’nın en güçlü kahramanları.

2. As Good As It Gets (1997) Gibi İyi Gibi

Gibi iyi gibi filmi

Jack Nicholson, takıntıları tarafından tüketilen obsesif-kompulsif romancı Melvin Udall’ı canlandırıyor , etrafındaki herkesi yabancılaştırıyor.

1.Shawshank Redemption (1994) Esaretin bedeli

Esaretin bedeli

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Stephen King uyarlamalarından biri, Frank Darabont’un sinemasında sinemaseverlere inanmak zor. Neyse ki, bu modern klasik seyirciyi ev eğlencesinde buldu ve izleyiciler, çift cinayetle suçlanan bir bankacı olan Andy Dufresne’nin bu hikayesini ortaya attılar. Sonrasında gelen hapishane hayatı ve tutkunun devam ettiği o anlar, ardından oradan kaçma inancı ve sonrası. İzlenmeye değer bir film hala izlemediyseniz şimdi tam zamanı.

Paylaş:

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir