Sims Bilgisayarda Nasıl Bedava Oynanır?

Oyuncular için hazırladığım oyun rehberlerine devam ediyoruz. Bu rehberimizde yılların simulasyon oyunu The Sims bilgisayarda bedavaya nasıl oynayabileceğinizi anlatacağız. Sims’i bedavaya oynarken yardımımıza tabi ki sevilerek kullanılan Android emulatoru BlueStacks koşuyor. 

BlueStacks 2009 yılında kurulan bir yazılım şirketidir. BlueStacks yaklaşık 10 yıldan beri Microsoft Windows ve Macintosh işletim sistemlerine sahip cihazlarda Android oyun ve uygulamalarının kullanılmasını sağlıyor. Şimdi fazla uzatmadan rehberimize yavaştan başlayalım.

İlginizi Çekebilir: EA Games’in en sevilen oyunları artık ücretsiz!

The Sims serisi yaklaşık olarak 18 yıl önce piyasaya sürülen bir oyundur. Yaşam simülasyonu olarak geçen oyun, bu 18 yılda milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yaptı. Sims’te yeni bir hayata sıfırdan başlayabilirsiniz. Karakterimizin bütün dış görünüşünü ve karakteristik özelliklerini değiştirme şansına sahibiz. Oyunda evleri inşa ve dekore edebilirsiniz. Tabi ki bunları yapmanız için işe gitmeniz gerekecek. Bir aile kurup çoluk çocuğa karışabilirsiniz. Tüm bunları yapabileceğiniz oyunu bilgisayarda bedava nasıl oynayabileceğinize şimdi geçiyoruz.

 

The Sims FreePlay Bilgisayarda Nasıl Oynanır? 

Yazımızın ana konusuna gelmiş bulunmaktayız. Bu bölümde The Sims FreePlay’i bilgisayar üzerinden nasıl bedava oynayacağınızı anlatacağız. 

  • İlk olarak buraya tıklayarak bilgisayarımıza BlueStacks 3’ü indiriyoruz.
  • Başlayan indirme işleminin bitmesini bekliyoruz. 
  • Bilgisayarımıza inen dosyaya tıklayarak kurulum işlemini başlatıyoruz.
  • Kurulum işleminin bitmesinin ardında, halihazırda var olan veya yeni açacağımız Google Play Store hesabımız ile giriş yapıyoruz.
  • Giriş yapmamızın ardından BlueStacks’in arama kısmından The Sims FreePlay’i bulup indiriyoruz.
  • Yine bir indirme işlemini bekledikten sonra, oyunumuz sonunda oynanmaya hazır.
  • Bu noktadan sonra sizlere oyunun zevkine varmak kalıyor!
Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir