Xbox Game Pass’in Ağustos Oyunları Belli Oldu!

Her ay çeşitli oyunlara sahip olabileceğiniz Xbox Game Pass sisteminin ağustos ayı oyunları belli oldu. Öncelikle Xbox Game Pass sisteminin ne olduğundan bahsedelim. Game Pass sistemi, Xbox kullanıcıların her ay belli bir ücret vererek yüzlerce oyuna sahip olabilecekleri bir uygulama. Şu an için Türkiye’de aylık ücreti 30 TL olan Game Pass’in 3 aylık versiyonu da son indirimde 30 TL’ye düştü. Bu nedenle birçok Xbox kullanıcısı Game Pass sahibi oldu.

Halihazırda bünyesinde bulundurduğu güzel onca oyuna, indirimden hemen sonra yeni oyunlar ekleyen Game Pass, adından sıkça söz ettiren bir sistem oldu. Hatta bazı oyuncular bu sistemin Xbox almak için bir neden olduğunu söylüyorlar.

 

Xbox Game Pass Ağustos Oyunları

Xbox Game Pass alarak sahip olabileceğiniz oyunların öne çıkan bir kısmı şöyle; Fallout 4, Tom Clancy’s The Division, State of Decay 2, Rocket League, The Elder Scrolls Online, Rise of the Tomb Raider, Gears of War 4, Halo 5 ve daha fazlası.

Microsoft, bu oyunların üstüne her ayda olduğu gibi Ağustos ayında da yeni oyunlar ekliyor. Bu oyunlar ise; Hitman, Ryse: Son of Rome, Ruiner, Dead Rising 2, The Escapist The Walking Dead, Rush ve Dandara.

Paylaş:

Mustafa Aydemir

Dokuz Eylül'de İngilizce Öğretmenliği okuyan, oyun ve müzik hastası birey

Xbox Game Pass’in Ağustos Oyunları Belli Oldu!” için 3 yorum

 • 02/08/2018 tarihinde, saat 14:31
  Permalink

  Tam da arkadaşımdan beklediğim güzel bir haber olmuş emeğine sağlık 🙂

  Yanıtla
 • 02/08/2018 tarihinde, saat 16:24
  Permalink

  Hayırlı olsun karşiim

  Yanıtla
 • 02/08/2018 tarihinde, saat 21:03
  Permalink

  Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir