Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu

Mobil oyun tavsiyelerimize devam ediyoruz. Bu yazımızda oyuncular tarafından oldukça fazla sevilen 5 mobil oyunu sizler için listeledik. Listemizde yer alan oyunların ikisi spor/futbol kategorisinden gelirken diğer ikisi ise strateji kategorisinden geldi. Son oyunumuz ise aksiyon kategorisi ile Marvel karakterlerini birleştirdi. Şimdi fazla uzatmadan BlueStacks oyun tavsiyeleri listemize geçelim. 

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu - Clash Royale
Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu – Clash Royale

Clash Royale

Listemizin ilk üyesi ortalığı kasıp kavuran kart oyunu Clash Royale oluyor. Clash Royale, 2012 yılında çıkan abisi Clash of Clans’ın ana karakterlerinden oluşan bir kart oyunudur. 2016’da piyasaya sürülen oyun,  milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

Espor tarafında da giriş yapan oyunda, resmi olarak ve 3.parti turnuvalar ile binlerce dolarlık ödülü oyunculara dağıttı. Clash Royale’i buraya tıklayarak BlueStacks aracılığı ile bilgisayarda oynayabilirsiniz. 

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu - Online Soccer Manager
Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu – Online Soccer Manager

Online Soccer Manager (OSM)

Hayali teknik direktör olanlara müjde! Online Soccer Manager sizleri bir futbol teknik direktörüne çeviriyor. OSM’de dünya çapındaki kulüp ve liglerde yer alıp, takımınızı daha da yukarı taşımalısınız. Bu yükselmeyi ise futbolcularınızda doğru tercihler yaparak ve iyi atak ve defans stratejileri kurarak sağlayacağız.

Teknik direktörlük dünyasına giriş yapmak ve Online Soccer Manager’i buraya tıklayarak BlueStacks aracılığı ile bilgisayarda oynayabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: FIFA 19’a Hayatta Kalma Modu ve Birçok Özellik Ekleniyor!

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu - Boom Beach
Sizin İçin Seçtiğimiz 5 Oyun – Boom Beach

Boom Beach

Clash of Clans ve Clash Royale serilerinin yaratıcılarından olan Supercell’in geliştirdiği Boom Beach, yine bir strateji oyunu. Oyun Kasım 2013 tarihinde Kanada’da, 26 Mart 2014 tarihinde ise dünya çapında yayınlandı. Tropik bir adada geçen oyunda baş düşmanımız Kara Muhafız oluyor. 

Klasik strateji oyunu mantığında ilerleyen oyunda kendinizi geliştirip, ittifaklara katılabilir ve düşmanlarınızı ezebilirsiniz. Boom Beach’i buraya tıklayarak BlueStacks aracılığı ile bilgisayarda oynayabilirsiniz. 

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu - FIFA Futbol
Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu – FIFA Futbol

FIFA Futbol

Efsane oyun mobil platformlarda! Yılların futbol oyunu FIFA, Electronic Arts’ın 2016’da Gamescom’da duyurulması ve ardından yayınlanması ile piyasaya oturdu. Bu futbol oyunu konsol ve bilgisayar sürümlerinden fazla olmayan bir farkla mobil oyuncular ile buluşuyor. 

Mobil platforma özel olarak bu oyunda Atak modu yer alıyor. Bu modda iki taraf karşılıklı olarak online maç yapma fırsatına sahip oluyor. Sırası ile ilk yarıyı oyunculardan biri, ikinci yarıyı ise oyunculardan diğeri oynuyor. FIFA Futbol’u buraya tıklayarak BlueStacks aracılığı ile bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu - Marvel Future Fight
Sizin İçin Seçtiğimiz 5 BlueStacks Oyunu – Marvel Future Fight

MARVEL Future Fight

30 Nisan 2015 tarihinde Android ve iOS platformları için Netmarble tarafından geliştirilip yayınlanan Marvel Future Fight, Marvel evrenin karakterlerini bir kavgaya sokuyor. Avengers, Galaksinin Koruyucuları, X-Men ve Örümcek Adam gibi birçok kahraman ile kavga edebilirsiniz. 

Amansız kavgalara girişip karakterleri geliştirmelisiniz. Her karakterin kendine has özellikleri mevcut, bu özellikleri kullanarak kendinizi ve ittifak sistemi ile katıldığınız ittifağınızı daha da yukarı çıkartabilirsiniz. Marvel Future Fight’ı buraya tıklayarak BlueStacks aracılığı ile bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir