Shadow of the Tomb Raider’ın Fragmanı Ölümcül Mezarları Konu Alıyor!

Square Enix’in 2013 yılında piyasaya sürdüğü, köklü seriye reboot atan oyun Tomb Raider : A Survivor is Born oldukça beğenilmiş, Uncharted’a rakip dahi olabileceği öne sürülmüştü. 2 senenin ardından çıkan ikinci oyun Rise of the Tomb Raıder ise o kadar iyi eleştiriler almamıştı. Oyun kendi içinde iyiydi fakat birkaç değişiklik dışında ilk oyunun karbon kopyasıydı. Bu kötü eleştirilere rağmen Crystal Dynamics ve Square Enix pes etmedi ve üçüncü oyunu duyurdular.

Shadow of the Tomb Raider ismiyle duyurulan serinin üçüncü oyunuyla alakalı bu güne kadar birçok fragman yayınlandı ve şimdiden eleştiriler almaya başladı. Eleştirilerin nedeni ise ikinci oyunla aynı, oyunun hala aynı olması.

İlginizi Çekebilir: Black Desert Online’a Okyanus Haritası Eklendi!

 

Shadow of the Tomb Raider’da Bizi Mezarlar Bekliyor

Evet, Shadow of the Tomb Raider, önceki oyunun üstüne çok şey katmış gibi durmasa da bizi kötü bir oyunun beklediğini düşünmüyorum.

Yayınlanan son fragmanda önceki oyunların oldukça kötü işlediği “mezar” konusuna değiniliyor. Önceki oyunlarda oyunun ana mekaniklerinden biri olması gereken bulmacalar oldukça azdı. Shadow of the Tomb Raider bu sorunu çözeceğiyle alakalı sinyaller vermeye devam ediyor. Bu fragmanda oyunun mezar ve bulmaca konusuna biraz daha ağırlık vereceğini görüyor ve oldukça umutlanıyoruz!

Paylaş:

Mustafa Aydemir

Dokuz Eylül'de İngilizce Öğretmenliği okuyan, oyun ve müzik hastası birey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir