Playstation 4 Kutulu Oyunlarda İndirim!

Bu sabah Playstation Türkiye bir açıklama yaptı ve bu açıklamada seçili oyunların kutulu versiyonlarının indirime gireceğini söyledi.

Seçili Rockstar ve 2K oyunlarında 6-19 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak indirim başladı. Tüm teknoloji marketlerde bulabilirsiniz.

playstation-4-indirim

NBA 2K18, WWE 2K18 ve L.A Noire!

Bu üç oyunu, her birine 109 TL ödeyerek teknoloji marketlerden alabilirsiniz. Kampanya’nın 19 Ağustos’ta biteceğini tekrar hatırlatalım.

Playstation 4’ün yaz indirimi hala devam etmekte ve ben bu indirimlerin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Grand Theft Auto V, No Man’s Sky, The Witcher 3 Wild Hunt gibi oyunları 50-60 TL gibi fiyatlara alabileceğiniz bu indirim son demlerini yaşıyor. Bu yüzden kaçırmayın derim!

Bknz: Playstation Store Yaz İndirimleri

Kişisel olarak bu kampanyanın çok iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü halihazırda Yaz İndirimleri’nden bu oyunları 60 TL’ye alabiliyorsunuz. Yaz indirimi hala devam ederken neden böyle bir kampanya düşünülmüş anlayamadım doğrusu. Kutulu oyun takıntınız yoksa bu kampanyayı değerlendirmenizi tavsiye etmem. Onun yerine Yaz İndirimlerinden daha çok oyunu daha ucuza dijital olarak alabilirsiniz.

Paylaş:

Mustafa Aydemir

Dokuz Eylül'de İngilizce Öğretmenliği okuyan, oyun ve müzik hastası birey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir