Oyun için üretilmiş en iyi AMD ekran kartı

Oyun için üretilmiş en iyi AMD ekran kartı, ATI Radeon HD 5870 ekran kartı özellikleri, ATI Radeon HD 5870 ekran kartı directX 11 destekliyor mu? En iyi performans oyun ekran kartı nedir?

ATI Radeon HD 5870 ekran kartı özellikleri

Yeni nesil ekran kartları listemiz de bugün AMD üretimi, ATI Radeon HD 5870 ekran kartı bulunuyor.  Yüksek çözünürlüğe ve yüksek performansa sahip oyun kartı.

DirectX® 11 desteği, çoklu ekran panoramik oyun deneyimi ile artık işimiz daha da kolay. 3D görüntü kalitesi ile daha kaliteli oyunlar oynayabiliriz.

ATI Radeon HD 5870 ekran kartı

ATI Radeon HD 5870 sistem gereksinimleri

Anakart üzerinde bulunan bir X16 şeritli grafik yuvası ile PCI Express® tabanlı PC gereklidir.

İki adet 75W 6-pin PCI Express® güç konnektörü ile 500 Watt veya daha fazla güç kaynağı önerilir (çift modda AMD CrossFireX ™ teknolojisi için 600 Watt ve dört 6 pinli konektör)

Sertifikalı güç kaynakları tavsiye edilir.Sertifikalı ürünlerin bir listesi için http://support.amd.com/en-us/recommended/power-supplies adresine bakın.

Minimum 1GB sistem belleği

Kurulum yazılımı CD-ROM sürücüsü gerektirir

DVD oynatma DVD sürücüsü gerektirir

Blu-ray ™ oynatma özelliği Blu-ray sürücüsü gerektirir Bir AMD CrossFireX ™ sistemi için, grafik kartı başına bir adet ikinci bir ATI Radeon ™ HD 5870 grafik kartı, bir AMD CrossFireX ™ Ready anakart ve bir adet AMD CrossFireX ™ Bridge Interconnect kablosu gereklidir (dahil)

Paylaş:

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir