Epic Games, Fortnite Sezon 5’in Tarihini Açıkladı

Son zamanların en popüler oyunu olan Fortnite, güncellemelere doymuyor. Bu güncellemeler ile birlikte tabi ki oyunun sezonları başlayıp sona erebiliyor. Epic Games’e göre oyunun 4.sezonun bitmesine çok az bir süre kaldı ve ayrıca Sezon 5 kapıya dayandı.

Geliştiricinin geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile Fortnite Sezon 5 ne zaman çıkacak sorusu son buluyor. Yapılan bu açıklamaya göre, oyunun beşinci sezonu 12 Temmuz günü başlıyor. Bu yeni başlangıç, dördüncü sezonun bitişinden bir gün sonra olacak.

İlginizi Çekebilir: 144 Hertz Monitör Nedir ? 60 Hertz İle Arasındaki Fark Nedir ?

Epic Games’ten 5.sezon hakkında detaylı bilgi gelmedi

Beşinci sezon çok yakında olmasına rağmen, yeni sezonun getirebileceği değişiklikler hakkında hala fazla bir bilgiye sahip değiliz. Fakat 4-5 gün aralıklarla gelen küçüklü büyüklü güncellemeler bizlere yeni sezonda nelerin gelebileceği hakkında ufaktan da bilgiler verebilir. Fakat Epic Games’in sürpriz yapmayı sevdiğini de unutmamak lazım.

Tıpkı Fortnite’ın önceki sezonlarında gerçekleştiği gibi, sezon beş de, bir veya iki saat boyunca oyunu kapalı tutacak bir sunucu bakımıyla başlayacaktır. Ardından ise oyuncular yeni güncellemeyi cihazlarına indirebilecekler.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir