Black Desert Online’da Steam İndirimi ve Yaz Etkinlikleri Bir Arada!

Popüler MMORPG oyunu Black Desert Online, güncellenen sürümüyle ve güncel olaylardan ilham olarak düzenlediği etkinliklerle takipçilerinin keyifli vakit geçirmesi için elinden geleni yapıyor. Eklenen yeni içerikler, etkinlikler ve güncellemeler ile oyun dünyasındaki iddiasını sürdüren Black Desert Online, Dünya Kupası süresince devam edecek olan Futbol Festivali’ne tüm spor severleri davet ediyor.

Ayrıca yaz ayından esinlenerek tasarladığı Thermian Su festivali ile kendini geliştirerek Black Desert severleri memnun ediyor. Oyun yapılan güncellemeler ile aksiyon ve macera sever herkesin favorisi olmaya devam ediyor.

Black Desert Online
Black Desert Online

Black Desert Online da Steam Yaz İndirimlerinde

Oyun kapsamında oyun tutkunlarını serinletmeyi hedefleyen Black Desert, Thermian Su Festivali ile gelen aktiviteler sonucunda bu isteğine ulaşıyor. Yaz etkinliklerinin yanı sıra Steam’de başlayan yaz indirimlerine oyunun yapımcı firması Pearl Abyss’in de katılmaya karar vermesinin ardından Black Desert severleri büyük indirimler bekliyor.

Steam ve Web üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olacak yüzde 50 indirim fırsatı 21 Haziran itibari ile geçici bir süreliğine oyun severleri bekliyor. Bu önemli indirimi kaçırmamak için acele etmekte ve yerinizi hızlıca almakta fayda var.

Black Desert Online
Black Desert

Gizli Görev Etkinliğini Kazanana 5000 TL Ödül!

Oyun içerisindeki etkinliklerle oyuncularının dikkatini hep üzerinde tutan Black Desert Online, özel bir içerikle farklı bir etkinlik tasarlıyor. Özellikle yapılacak Gizli Görev etkinliğinin oyun severler tarafından büyük heyecanla karşılanması bekleniyor. Henüz etkinlik sonucunda ödül olarak verilecek miktar kararlaştırılmadıysa da kazananın 5000 lira civarı bir ödül kazanacağı düşünülüyor.

MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli güncellenmesi ile kendisine olan ilgiyi canlı tutarak bünyesine dahil ettiği Futbol Festivali gibi etkinliklerle de genişlemeye devam ediyor. Oyun, yaz aylarınıza keyif katacak yeniliklerle takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam edecek.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir