Beyond Good & Evil 2 Hakkında Bilgi

Ubisoft, E3 2017 basın toplantısında Beyond Good & Evil 2’yi gösteriyor.

Beyond Good & Evil 2, aslında 2008’de geriye dönük olarak ilan edildi, ancak o günden beri oyun hakkında pek az şey söylendi. E3’te olması beklenmiyordu.

Beyond Good & Evil 2’nin henüz bir çıkış tarihi yok; Ancak Ubisoft, oyuncuların beta testini yapacak bir “Space Monkey” programı sundu. Yakında Beyond Good & Evil web sitesinde Space Monkey programına kaydolabilirsiniz.

E3 2016’da, Ubisoft başkanı Yves Guillemot Michel Ancel’in Beyond Good & Evil 2 üzerinde çalışmakta olduğunu doğruladı; ancak resmi açıklamasını ne zaman göreceğimizi söyleyemedi. Ekim 2016’da şirket Beyond Good & Evil 2’nin geliştirildiğini bir kez daha teyit etti.

Ubisoft, Beyond Good & Evil 2 hakkındaki oyun ayrıntılarını açıklamadı; ancak stüdyo, “büyük, kesintisiz bir çevrimiçi çevre” özelliği olacağını ima etti. Oyuncular ayrıca birden fazla gezegen ve ay arasında gezmek zorunda kalacaklardır diye ekledi.

Paylaş:

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir