Gece Modu
Künye
Ulaşcan Akyüz

Ulaşcan Akyüz

Ben Ulaş, 19 yaşındayım. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim. Bir oyun aşığıyım, güncel olarak Xbox One ve PC kullanıcısıyım. Oyun Lobi'de Yazar olarak görev yapmaktayım.

Emre Anıl Demir

Emre Anıl Demir

Çocukluğundan beri bilgisayar ve oyunlar ile haşır neşir bir öğrenci. Otostop,kamp ve doğa düşkünü bir mühendis adayı.

Burak Özpolat

Burak Özpolat

1989'dan beri oyun oynuyorum. 2005 Yılında Myspace ve Blog üzerinden oyun İncelemesi yazmaya başladım. 2008 Yılında ‘’İnsert Coin’’ Adlı Oyun Sayfasında 2012 Yılına kadar editörlük yaptım. 2012'den 2015 Yılına Kadar Game Man Adlı Sitede haber site editörlüğü ve yöneticiliğinde bulundum. 2015 Yılından itibaren’ The Pack Tr ‘Oyun Sitesin de ve geekgamernews.com sitesinde editörlük görevlerinde bulundum. Gama Game adlı facebook oyun sayfasında ve hali hazırda kurucusuyum. Gece Seansı adlı çevrimiçi sinema dergisinde ise yazarlık yaparken, son yuvam mobidictum oldu. Şimdi ise Oyun Lobi'de oyun kariyerimi yazılarım ile canlandırıyorum.

Yusuf Gürkan

Yusuf Gürkan

95' ten Beri PC Oyuncusu. Klasik Retro FPS; "Doom, Quake, heXen, Heretic, Duke Nukem, Blood vs." oyunları sever, durmadan modlar. RPG özellikle "The Elder Scrolls" serisi ve "Fallout" serisi hastası. Bethesda ne çıkarırsa oynar. Ekstrem Metal ve Türkçe Rock dinleyicisi. Yazı yazan, Çizim yapan, Fotoğraf çekimleri yapan, Müzik icra eden bir sanat aşığı. Ayrıca Podcast'ler kaydeder.