Casper Nirvana C900 oyun bilgisayarı

Casper Nirvana C900 oyun bilgisayarı özellikleri nelerdir? Casper en iyi oyun bilgisayarlarından bir tanesini daha piyasaya sürdü. Nirvana C900 serisi bilgisayarın özellikleri kaliteli olunca, fiyatında da yükselmeler ister istemez olmuş. Casper Nirvana C900 ürün detayları ve ekran kartı bilgileri ile birlikte tüm detaylar haberimizde.

Casper Nirvana C900 ürün özellikleri

Casper yeni bir bilgisayar ile karşımızda, 4 çekirdekli 7700HQ modeli ile birlikte Core i7 segmentinde oyuncu ve yazılımcıların istediği performans sağlanır. HQ serisi işlemci ile birlikte aynı nesil U serisine göre %40 daha fazla performans sağlanır. Ayrıca C900 modelinde kullandığımız 7.nesil 7700HQ işlemci modeli bir önceki nesil 6700HQ işlemci modeline göre %7 daha fazla performans sağlar.

C900 oyun bilgisayarı özellikleri, oyun bilgisayarları laptop

Nvidia GTX 10 serisi GPU’lar sayesinde daha yüksek çözünürlüğe sahip oyunlar oynanabilir. NVIDIA Pascal mimarisine geçiş yaparak, masaüstü ekran kartlarından alınan performansı; dizüstü bilgisayarlardan alınmasını sağlar.

GeForce GTX1050 2GB GDDR5 128 bit ekran kartı ile üstün performans gerektiren oyunların oynanmasını ve mimari çalışmaların kolayca yapılması sağlanır.

Nirvana C900 modelinde Geforce GTX1050 ekran kartı modeli 2GB olmasına rağmen, önceki nesil 4GB Geforce GTX 950M ekran kartına göre 2 kat performanstadır. Ayrıca 4GB GTX 960M ekran kartına oranla da %38 daha iyi performans sağlar.

nirvana c900 ekran kartı özellikleri, dizüstü oyun bilgisayarları 2018

Ekran kartının BatteryBoost™ teknolojisi ile birlikte, daha uzun pil ömrü sağlar ve dizüstü bilgisayar şarja takılı değilken de daha uzun süre oyun oynanabilir.

DirectX 12 ile birlikte daha gerçekçi oyunları daha iyi görsel efektler ile oynayabilirsiniz.

Ergenomik ışıklı Touchpad ve klavye tasarımı ile artık kullanım çok daha basit ve gösterişli hale getirilmiş.

Casper Nirvana C900 oyun bilgisayarı fiyatı ise 3099 TL ile 3999 TL arasından donanım özelliklerine göre değişim göstermektedir.

Teknik özellikleri Nirvana C900, oyun bilgisayarı laptop

Paylaş:

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir