Ruhi Çenet’ten Eleştirilere Sert Cevap!

Ünlü Youtuber Ruhi Çenet, dün akşam yayınladığı video ile sosyal medya platformlarında gündeme oturdu. Bir süredir hakkında yapılan eleştiriler artan Youtuber, en sonunda düşüncelerini ve sitemini bir video aracılığı ile insanlar ile paylaştı.

Daha önce “Youtube’dan Bugüne Kadar Kazandığım TOPLAM PARAYI Açıklıyorum!” ve “Ruhi Çenet’in Olası Uzay Yolculuğu” gibi videolar yayınlayan, ve kanalında daha çok bilimsel veya bilgilendirici içeriklere ağırlık veren Youtuber, Udemy üzerinden “A’dan Z’ye YouTube ve YouTube’dan Para Kazanmak” isimli bir eğitim seti de çıkartmıştı.

İlginizi Çekebilir: 2017 Türk Youtuberler Ne Kadar Kazanıyor ?

 

Ruhi Çenet’in SABRIM TAŞTI, ARTIK YETER! videosunun çıkış noktası

Bu olaylar Ruhi Çenet’in “Suudi Arabistan Hakkında Bilmediğiniz 27 İNANILMAZ GERÇEK” isimli bir video çekmesi ile başladı. Suudi Arabistan’daki hayat hakkında bilgiler veren Çenet, belirli bir kesim tarafından “kafir” olarak görüldü ve ona karşı ağır hakaret ve ithamlarda bulunuldu.

Ünlü Youtuber ise hem Youtube hem de sözlük siteleri üzerinden kendisine yapılan eleştiri ve ithamlara bahsettiğimiz videoda yanıt verdi. Videoda Suudi Arabistan hakkında yaptığı videoya gelen tepki ve eleştirilere, sözlüklerden gelen eleştirilere ve diğerlerine cevap verdi.

Bu tarz olaylara maalesef şahit olabiliyoruz. Bizim OyunLobi olarak umut ettiğimiz ortam, içerik üreticilerinin birbirinin dini, siyasi ve hayat görüşlerine karşı saygı çerçevesinde tartışması. Peki siz bu olaylar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir