PUBG Mobile özellikler

PUBG Mobile özellikler, PUBG Mobile nedir?, PUBG Mobile Android versiyonu nasıl indirilir? PUBG Mobile nasıl bir oyun, PUBG Mobile her telefonda çalışır mı ?

PUBG Mobile nedir ?

Online bir savaş oyunu, daha önce Steam üzerinden de oynanan bir oyun. Şuan da Türkiye üzerinden de indirilebiliyor. Oyunu oynamak Google Play’e giriş yaparak indirmeniz yeterlidir.

PUBG Mobile

PUBG Mobile özellikler nelerdir?

Öncelikle oyunu her Android cihaz üzerinden oynamanız pek mümkün değil bazı versiyonlar ve üzeri versiyonları desteklemektedir. Oyunu yükleyen bazı kullanıcılar oyunda kasmalar olduğundan şikayetçi.

Güçlü Unreal Engine 4 zengin detaylara sahip, gerçekçi oyun efektleri ve Savaş Royale için büyük bir HD harita ile bir çene bırakarak görsel deneyim yaratıyor. Eğer yüksek kaliteli ses, sürükleyici 3D ses efektleri ve 7.1 kanal Surround ses ile oynamak daha eğlenceli olabilir.

Arkadaşlarınız ile birlikte aynı savaş alanında savaşabilirsiniz. Bunun için davet göndermeniz yeterli.

Oyunu oynamak için kalıcı  bir internet bağlantısı gerektirir. İnternet bağlantınız da sorun varsa kopmalar ve donmalar yaşayabilirsiniz.

Pubg Mobil indir

Oyunun oynamanız için cihazınızın en az 5.1.1 veya üzeri Android versiyonu yüklü olması gerekiyor ve en az 2 GB RAM gerekiyor.

Destekleyen bazı modeller ise şöyle; GALAXY NOTE 8, SONY XPERIA XZ1, GALAXY S8 GOOGLE PIXEL2, GALAXY NOTE5, HUAWEI HONOR8, LG G5, redmi 4A, HUAWEI P9, SONY XPERIA X ve ek olarak +500 cihaz daha.

Google Play üzerinden oyunu indirmeye çalıştığınızda zaten eğer destekliyorsa direk olarak yükleme yapabilirsiniz. Eğer desteklemiyorsa yükleyemezsiniz.

Paylaş:

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir