Minecraft İndir Android Nedir?

Minecraft İndir Android Nedir konusunda destek almak ve minecraft oynamak için yazımızdan destek alarak crafter yapabilir ve hemen oyunu oynayabilirsiniz.

Minecraft İndir Android Nedir?

Minecraft apk indir oyunu bir legovari tasarım oyudur ve tüm dünyada neredeyse milyonlarca kullanıcısı vardır. Minecraft oyununa ilk girdiğiniz zaman çok kötü grafiklerle karşılaşırsınız ama ön yargılı olmamanız ve oyuna biraz devam etmeniz gerekiyor.

Minecraft apk indir ile internet üzerinden indirme yapabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlardan minecraft indirmek için apk indir dosyası ile işlem yapılır. Çünkü play store üzerinden indirme yapamazsınız.

Minecraft nedir

Oyunda ki amaç bazı madenleri kullanarak binalar yapmanızı ve geceleri size saldıracak yaratıklarla mücadele etmenizi amaçlıyor. Oyunun güzelliği ise sınır olmamasıdır. Hayal gücünüze göre her şey yapabilir ve bir çok bina üretebilirsiniz. Oyunu arkadaşlarınızla değil de tek başınıza oynuyorsanız ilk giriş yaptığınız zaman doğada kendinizi yalnız bulacaksınız. İlk yapmanız gerekenler ise hemen ağaç kesmeye başlamalısınız.

Minecraft Nasıl oynanır

Minecraft nasıl oynanır

Gece yaklaşmadan ağaç kesme işini tamamlayıp gece saldırılarına hazırlanmanız gerekiyor. Eğer ağaç kesme işini başaramadıysanız oyunda her hangi bir ilerleme kaydedemezsiniz. Ağaç keserken ağaçlardan düşen hammaddeleri kullanarak kazma, kürek, kalas vb şeyler yapabilirsiniz.

Mineceraft Crafting Nedir ve Nasıl Yapılır

Bunları yapma işine ise crafting yapmak denir. Oyunu oynarken en önemli şey crafting yapmaktır. Çünkü bişeyler üretmek yada elde etmek istiyorsanız size bazı malzemeler lazım olacaktır. Bu malzemeler olmadan ev, araba vb şerler yapamazsınız. Mesela meşale yapmak için kömür ve ağaç sapı kullanmanız gerekiyor. Kömürü direk hamadde olarak kullanırken ağaç sapı zaten 2 aşamadan geçmiştir.

 

Önce ağacı keselim daha sonra ise çıkan hammadde ile de kalas yapalım. Bu kalastan da sap yapalım. Bu sap oyunda en çok lazım olacak malzemelerden birisidir. kazma, meşale, kılıç, keser vb şerler yapmanız için mutlaka olması gerekiyor. Bu şekilde oyunda ilerlemeye devam ederek sınırsız bir şekilde geliştirebilirsiniz. Futbol sahaları , uzay istasyonları, gemiler, saraylar vb şeyler yapabilirsiniz. Oyun tam anlamıyla tüm dünyada milyonlarca kişiye bir hastalık gibi bulaşmış durumdadır. Sizde hemen başlayarak oyunu incelemeye devam edebilirsiniz.

Paylaş:

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Minecraft İndir Android Nedir?” için 2 yorum

 • 16/08/2017 tarihinde, saat 20:32
  Permalink

  Minecraft hakkında çok açıklayıcı bir yazı olmuş, teşekkürler.

  Yanıtla
 • 23/08/2017 tarihinde, saat 14:44
  Permalink

  Minecraft İndir Android cihazlara nasıl indirilir

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir