Xbox aboneliği “Kredi kartınız reddedildi” hatası çözümü

Xbox one aboneliği kullanırken Kredi kartınız reddedildi hatası nedir? Xbox one aboneliği kredi kartınız faturalama servisi tarafından birkaç defa reddedildi hatası nedir çözümü nedir?

Xbox One kredi kartınız reddedildi hatası nedir?

Bu hatayı alıyorsanız Xbox One aboneliğiniz de ödenmemiş bakiyeniz olduğu anlamına geliyor. Xbox one aboneliğiniz esnasında eğer “kredi kartınız faturalama hizmetimiz tarafından birkaç defa reddedildi” hatasını alıyorsanız eğer ödenmemiş bakiyeniz var demektir.

Xbox aboneliği kredi kartı ödeme hatası

Bu hata mesajı ödeme yapılmadığı için Xbox One aboneliğinizin askıya alındığını ve şuanda kullanım yapamayacağınız anlamına gelmektedir.

Çözüm olarak ise Xbox One aboneliğinizi kullanmaya devam etmek için ise borcunuzu ödemeniz gerekmektedir. Ödeme yapmak için Microsoft hesabınıza giriş yaparak Hesaplar ve abonelikler bölümü üzerinden oturum açarak.

Vadesi dolan hesabınızı bularak (kırmızı ile belirtilir), bu işlemi yaptıktan sonra Şimdi öde seçeneğini seçerek adımları takip ederek ödeme yapabilirsiniz.

Bakiyenizi ödedikten ve hesabınızı kurtardıktan sonra geçerli ödeme seçeneğini güncellemeniz gerekmektedir.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir