Verdun Oyun İncelemesi

Verdun, I. Dünya Savaşında geçen rekabetçi oyunudur. Oyun toplamda 4 temel mod sunmaktadır. Cephe, Atraksiyon ve Tüfek Deathmatch ve Kadro Savunması olmak üzere 4 farklı heyecan verici modu var. Oyuncu geliştiricileri oyunun geçtiği zamana özgün karakterler üzerinde epey bir çalışmışa benziyorlar. Hatta yükleme ekranları, tarihsel fotoğraflar ve çeşitli savaşlarla ilgili bilgilerle doludur. Maalesef, tarihe dikkat etmek, Verdun hakkında söyleyebileceğim tek olumlu şey.

Çevrimdışı modu da sorunlu. Bilgisayar kontrollü karakterler beni görmezden geliyor, köşelere sıkışıyor ve taktikler eksik görünüyor. Çok oyunculu oyunda olduğu gibi, kontroller de hantal, sert ve sinir bozucu. Grafikler hâlâ fakir ve manzara çekici detaylara sahip değil. Ses basit ve esasen mevcut değildir. Verdun, PC oyunlarının dikkatsizce ve konsolda kopyalanamayacağının mükemmel bir örneğidir.

Oyun kısaca başarısız !

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Verdun Oyun İncelemesi” için bir yorum

  • 26/03/2017 tarihinde, saat 00:39
    Permalink

    Eski Call Of Duty gibi duruyor oyun fotoğrafa bakılırsa ama oynamak gerekir bu tarz oyunları çok severim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir