Twitch Kullanıcı Adınızı Değiştirebilirsiniz !

Bir kullanıcı adıyla gelmek kolay değildir. Bazen gerçek adınız veya normal çevrimiçi adınızı kullanırsınız. Kötü bir kullanıcı adına sıkışmış bir Twitch kullanıcısıysanız sizlere iyi bir haberimiz var. Twitch, birkaç önemli uyarı ile kullanıcı adınızı değiştirebileceğinizi duyurdu.

Sitedeki profil ayarlarınıza giderseniz, kullanıcı adınızın yanında yeni bir seçenek göreceksiniz: düzenleme düğmesi. Her 60 günde bir, adınızı mevcut olana değiştirerek kullanabilirsiniz. Twitch, eski kullanıcı adınızı en az altı ay süreyle elinde tutacak ve sonunda mevcut adları listesine geri döndürecektir.

Twitch, kullanıcı adınızı değiştirirken (belli nedenlerden ötürü) kanal sayfanızın URL’sini de değiştireceğini ve eski URL’nizin yeni URL’ye yönlendirme yapmayacağını belirtti. Kanalınıza başka bir yerde bağlantınız varsa bunu düzenlemek size kalıyor.

Bu özelliğin gelmesi sizce iyi mi oldu yoksa kötü mü ? Hadi yorumlara.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir