Türkiye’nin CS:GO’daki Başarıları

Selam OyunLobi takipcileri:

Bugun sizlere Counter Skrite Global Offensive [CS:GO] ‘da  Türkiye’yi temsil eden Türk takımlarından bahsedicem:

1-Dark Passage 

Köklü bir Türk takımı olan Dark Passage ekibi 2003 yılında kurulmuş olup bir cok oyunda başarı kazanmışlardır… Bunlara örnek olarak : . League of Legends dışında FIFA 15, CS GO ve Hearthstone takımları da mevcuttur.En cok başarıyı CS:GO da kazanan Dark Passage ekibi her geçen gün turnuvalarda başarı kazanmaya devam ediyor.

2-Space Soilders

Türkiye’nin en iyi CS:GO takımı olan Space Soilders Avrupada ve Dünyada Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor.World Electronic Sports Games 2016 da 4.olan takım Major icin daha sıkı calısıyor ve ellerine gelen fırsatları degerlendirmek icin daha azimli oynuyorlar, son birkaç aydır formdan düşen takım yeni oyuncu transfer etti. Dark Passage ekibiyle sözlesmesi biten Calyx [Buğra Arkın] ile bir anlasma sağladı.Bizde OyunLobi ekibi olarak CS:GO da bizi temsil eden bütün Türk takımlara başarılar dileriz. 

3-Türkiye Milli Takımı 

Dark Passage ve Space Soilders karması olusan bir takımdır .  The World Championships 2016 turnuvasında Finale Arjantin’le kalan Türkiye Milli takımımız 12-0 skordan 14-16 cevirerek ilk mapı 1-0 önde başlamıstır.

2016 oyuncu kadrosu:: Xantares , Despe , Calyx, Ngin , Paz 

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Türkiye’nin CS:GO’daki Başarıları” için bir yorum

  • 22/02/2017 tarihinde, saat 13:21
    Permalink

    Ülkemizi bu sekilde temsil etmeleri cok hoş gercekten guzel bir makale olmus

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir