The Walking Dead İnceleme

Merhaba Oyun Lobi Takipçileri Bugün Sizlere The Walking Dead’ı İnceleyeceğiz.

İçimden bağırarak “SONUNDA!” dediğim bir oyun olucak çünkü bu oyunu Telltale değil Overkill yapıyor.Bu demek oluyor ki bol kanlı bol aksiyonlu bir TDW Oyunu…Eski oyunların hikayesi kabul edelimsürükleyici ve duygusaldı AMA BİR YERE KADAR…Artık sıktı.

Bu yeni oyun bizi aksiyonun,gerilimin,çaresizliğin ortasında bırakabilir.CO-OP odaklı olucağı söyleniyor.PS4,XBOX ONE ve PC’ye çıkacak TDW oyunu 2017’nin İkinci Yarısında çıkması planlanıyor.

Bir de fragmanı inceleyelim…

 

Karşımızda kapı ve duvar olmasına rağmen gerilim ortamını gölgeler ve seslerle yansıtmışlar.Anlaşılıyor ki derin bir hikaye var.Umarız grafik açısından orta düzeyde olur.Ve son olarak Robert Kirkman projeye yatırım yapıyor.

İstediğimiz Son ŞeyHerkesin beklediğini çıkartır.

 

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

The Walking Dead İnceleme” için bir yorum

  • 25/03/2017 tarihinde, saat 22:52
    Permalink

    TWD dizi olarak gerçekten kaliteli bir yapım ancak ben oyun için aynı şeyi söyleyemeceğim gerçi güzel ama öyle muhteşem değil.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir