The Legend of Zelda: Breath of the Wild’s Ön İnceleme

Link derin bir uykudan uyanıyor ve gizemli bir ses onu yıkılmış Hyrule Krallığı’nın haline gelmiş olanı keşfetmeye yönlendiriyor. Link Yaşlı Bir Adamla Buluşuyor ve ondan 100 yıl önce, Baştan Yaratan Ganon olarak bilinen büyük bir kötülüğün yükselip Hyrule’a atıldığını öğreniyor.

Switch sürümü için sınırlı sayıda sürüm tamamen dünya çapında piyasaya sunulacak. Kuzey Amerika’da, Special Edition’da oyun, bir goblen haritası, bir Sheikah Slate taşıma çantası, 24 şarkılı bir soundtrack ve bir Sheikah Eye jeton bulunmaktadır.

Breath of the Wild’un yapımcısı Eiji Aonuma, 14 Şubat 2017’de, Genişleme Geçişi olarak bilinen oyun için indirilebilir bir dizi indirilebilir içerik yayınlandığını açıkladı. Genişleme Geçişi, 3 Mart 2017’den başlayarak tam oyunun yanında 2500 Yen / 19.99 USD / 28.19 $ CDN / 19.99 / £ 17.99 / 30.00 $ / 33.00 NZD karşılığında satın alınabilecek

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’s 3 Martta Wii U ve Switch için çıkıyor.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir