Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu!

Merhaba sevgili OyunLobi okuyucuları!

Valve tarafından bizlere sunulan ve neredeyse tüm oyunları içinde barındıran, oyun programı olarak da adlandırabileceğimiz Steam’in, merakla beklenen indirimlerinden olan Yaz İndirimlerinin tarihi belli oldu. Bunun yanında birde, bu indirimlerin bitiş tarihide haberimizde.

Valve tarafından, oyun geliştiricilerine gönderilen mail ile edinilen bilgi, Steam yapımcısı Valve tarafından olduğu için sahteliği bulunmamakta ve %100 gerçek olmaktadır.

Valve tarafından gönderilen mailde aynen; “The 2017 Steam Summer Sale runs from Jun 22, 2017 @ 9:50am Pacific to Jul 5, 2017 @ 10:05 Pacific.” yazmakta. Yani bunu çevirirsek; “Steam Yaz İndirimleri 22 Haziran 2017, saat 9:50’de başlayacak, ve 5 Temmuz 2017, saat 10:05’de bitecek.

Valve’nin mail göndermesine rağmen, şirketin resmi bir açıklaması bulunmamaktadır. Fakat yinede o tarih indirimlerin başlayacağı tarih olarak biliniyor.

İndirim zamanlarında, en çok sorulan, en çok merak edilen şey ise indirimin boyutu. Ve Valve bu indirimde gerçekten bonkör davranıyor diyebiliriz, indirimler %33 ile %90 arasında olacak. Yani 179 TL olan GTA 5(V) oyununu %33 indirim ile 120 TL, %90 indirim ile 20 TL’ye alabileceksiniz. Tabii Valve hangi oyun için ne kadar indirim uygular, onu kimse bilemez 🙂

Konu hakkındaki sorularınızı ve sorunlarınızı yorumlarda belirtmeyi unutmayın, iyi günler!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir