Star Wars Battlefront 2 Detaylı Bilgiler

Star Wars Battlefront 2 geçtiğimiz günlerde oldukça heyecan verici bir tanıtım fragmanıyla duyuruldu. Yayınlanan videoda oyun hakkında çok fazla detaylı bilgi sahibi olamamıştık. Yine videoyu kaçıranlar için tekrar koyuyorum.. Ancak şimdi elimizde daha detaylı bilgiler mevcut.

Yeni başlayanlar için, bu senaryo, Galaktik İmparatorluğun seçkin özel birlikler birimi Inferno Squad’ın lideri ve Galaktik İmparatorluğun çöküşünden sonraki odyssey Komutanı Iden Versio’nun hikayesini takip edecek. Oyun aynı zamanda Star Wars – Original Trilogy, Prequel Dönemi ve Sequel Üçlemesi’nin üç dönemini de kapsamakta. Luke Skywalker, Kylo Ren, Yoda, Darth Maul ve Rey gibi her çağdaki ünlü karakterler de oyunda oynanacak.

Uzay savaşları bu oyunda bir dönüş yapacak, konsol versiyonunda yerel çevrimdışı co-op olacaktır, her kahraman, asker ve starfighter tamamen özelleştirilebilir, çoklu oyuncu aynı anda 40 oyuncuya izin verecek ve Oyun Starkiller Bankası, Theed, Takodana, Mos Eisley, Endor ve Hoth dahil olmak üzere çeşitli yerel ayarlara sahip olacak.

Star Wars Battlefront 2, bu yıl 17 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya çıkacak.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir