SpellForce 3 Yolda!

Merhaba Sevgili Oyun Lobi Okuyucuları, Biliyorum Uzun Zaman Oldu Fakat Döndük! (Makale Yazmadığımızda Demişler Öldü, Şimdi Yazsınlar OyunLobi Geri Döndü!)

RPG veya RTS türü denince akla gelen bazı kemik isimler vardır, bunlara Metin 2, Knight Online gibi oyunlar söylenebilir. Fakat onlar kadar başarılı olmasada, yine iyi bir oyuncu kitlesi yaratan oyunlar vardır, mesela SpellForce!

Dediğim gibi, büyük bir kitleye sahip olan SpellForce, SpellForce: The Order of Dawn adıyla ilk oyununu 28 Kasım 2003 tarihinde çıkarmıştı, yani bu oyun Metin 2’den bile büyük. Klasik bir RPG oyununudan farkı olmayan oyun için tam olarak bir makale yazmak kolay değil, bu nedenle bu makalede size sadece SpellForce seberleri için verebileceğimiz güzel bir haber var.

Oyunun dağıtımcısı olan THQ Nordic firması tarafından verilen bilgiye göre, oyun 7 Aralık 2017 tarihinde PC oyuncuları ile buluşacak, günümüz şartlarında her oyun PlayStation’a uyarlanıyor ve SpellForce 3’de uyarlanırmı bir açıklama yok ama siz yinede ümidinizi kesmeyin, düşünsenize. PlayStation’da Bir SpellForce!

Makale Hakkında Bir Sorunuz yada Sorununuz Varsa Yorum Kısmından Bizlere Ulaşabilirsiniz, İyi Günler ve İyi Force’lar!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir