Rime Mayıs Ayında Geliyor !

Gray Box, Six Foot ve bağımsız geliştirici Tequila Works, yüksek beklentili bulmaca macera oyunu olan Rime‘in 26 Mayıs tarihli PlayStation 4, Xbox One ve Windows için onaylanmış bir çıkış tarihine sahip olduğunu açıkladı. 30 $, 35 € veya 30 £ ‘lık perakende satış fiyatı ile perakende ve dijital mağaza raflarına ulaşacak.

Kısa süre sonra, Rime, oyuncuların sistemin taşınabilirliğini kullanarak hareket halindeyken maceralarını 40 $, 45 € veya 40 £ olan bir fiziksel ve dijital sürüm olarak kullanmalarını sağlayan Nintendo Switch üzerinde başlayacak.

Rime, kıyılarında batık kaldıktan sonra gizemli bir adada uyanan genç bir oğlanın gözünden yaşanan, keşifle ilgili tek kişilik bir bulmaca macera oyunudur. Oyuncular ışık, ses, perspektif ve hatta zamandan faydalanarak adanın sırlarına varmalıdırlar. Akdeniz kıyılarındaki engebeli, güneş altında kalan araziden esinlenen Rime, nefes kesici dünyasını, canlı renkler ve hareketli müzikal tonlarca bir araya getirerek, içinde bekleyen derin kişisel yolculuk sahnesini oluşturuyor.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir