PS4 Efsanevi God of War Geliyor Mu ?

Yılların efsanevi oyunu olan God Of War yakında PS4 platformunda ne zaman çıkacak ?

Oyunun ilk trailerleri 2016 da verildi ancak hayla PS4 platformunda piyasaya çıkmadı ancak resmi olarak bu yıl çıkacak. Oyunun yapımcısı Santa Monica’ya göre büyük bir hikaye ye sahip olacak..

Amazom God Of War’ın çıkış tarihini sızdırdı. Sağ altta gördüğünüz gibi 29 Aralık 2017 tarihinde oyunun çıkması bekleniyor.Ayrıca oyunun fiyatı 60 USD,yani 215-250 TL gibi bir fiyata Türkiye’de satışa sunulacak. Bu tarih, bu yılın başlarında resmi PlayStation Almanya Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım [gönderi] ile aynı gönderi olması da oldukça dikkat çekici bir durum…

Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden biri ise yeni grafiklerin efsane nitelik de kaliteli olması.Santa Monica Studio tarafından yapımı başlanan ve gelişimi devam eden oyun  olan ve İskandinav mitolojisini konu alan bir God of War oyunudur.

Oyunun Traileri 3 part olarak paylaşılmış,yukarıda verilen trailer 3.part’dır. Ayrıca God Of War oyununun geçmişten günümüze kadar ne kadar değiştiğini gösteren video içinde ;

GELİŞMELER İÇİN; OyunLobi.com’u Takip Edin.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir