Prison Architect Artık Mobil’de!

6

Tüm OyunLobi Oyuncularına Selamlar!

Bilgisayar ortamında fazlasıyla ilgi görev ve sevilen “Hapishane” türündeki oyun artık Mobil cihazlarda da oynanabilecek! 2D Türünde ki, fakat 2D olmasının eksikliğini hiç hissettirmeyen, aksine 3D’den daha güzel bir hava katan Prison Architect geçtiğimiz günlerde Soft-Launch yani İstemci modunu çalıştırmış oyun, kısa bir test sürecinin ardından Tam Sürümü ile karşımıza geçecek.

Prison Architect Ücretli’mi?

Steam’da 49 TL gibi bir fiyatla satılan oyun, tabii ki de mobil’e gelince “Ücretlimi?, Kaç TL?” gibi soruları da beraberinde getirdi. Fakat biz oyuncuları şaşırtan bir şekilde mobil versiyonu ücretsiz olan oyunu her akıllı telefon sahibi hiç bir ücret ödemeden indirebilecek. Fakat klasik bir hal almış olan “Uygulama İçin Satın Alma” öğesini içinde barındırıyor. Yani oyunu ücretsiz indirebilirsiniz fakat oyunda gerçek paranızla alabileceğiniz bir market sistemi var.

Yukarıda’da belirttiğim gibi oyun Soft-Lahunch modunda olmasına rağmen isteyen girip telefon sisteminizin marketine girip oyunu indirebilir, ve doya doya oynayabilirsiniz. Fakat tam sürümü çıkmadan beğenir misiniz, onu ben bilemem. Şimdiden iyi oyunlar! Herhangi Bir Sorunuz ya da Sorununuz Olursa Yorum Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz!

6 Yorum

CEVAP VER