PlayStation 5 Üretimine Başlandı

Tüm OyunLobi Okuyucularına Yeniden Selamlar!

Oyun Konsolu denince akla ilk gelen isimlerden olan PlayStation, hayranlarının dört gözle beklediği PlayStation 5 için üretime başladığı yönündeki haberleri bir nevi doğruladı. Yani %99’luk bir doğruluk payı var, ama biz yinede kesin demeyelim.

PlayStation 5 hakkındaki en büyük haber ise şu şekilde; PlayStation’un yapımcı firması olan Sony’nin kadrosuna yeni kişiler aradığı, ve çalışacak kişilerin PlayStation 5 için ter dökeceği en büyük haberler arasında. Yani bir nevi PlayStation 5 için ekibini genişletmek/geliştirmek istiyorlar.

2019 Yılına kadar çıkması planlanan, ve herhangi bir sorun çıkmazsa bu tarihin 2018’e kadar gerileyebileceği yönündeki haberler ise bir diğer doğruluk payı olan haber. Oyun Konsollarının devi olan PlayStation 5 tasarım yönünden ise çıkan resimlere göre harikalar yaratacağı belli. Şimdilik benden bu kadar! Herhangi Bir Sorunuz ya da Sorununuz Olursa Yorum Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz! İyi Bloglar, İyi Oyunlar!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir