Overwatch 30 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Merhaba Sayın OyunLobi Takipçileri!

Gün geçmiyor ki Blizzard biraz daha büyümesin. Bu sefer ise 2016 yılına damga vuran FPS türündeki oyunları olan Overwatch 30 Milyon kullanıcıyı aşarak bir rekor kırdı. Ne diyelim, Blizzard rakiplerinin dikkatine 🙂

Ayrıca bu konuyla beraber Overwatch oyuncuları için güzel bir haber verelim, tabii kim bu habere sevinir, kim umursamaz onu bilemem ama; Blizzard, Overwatch için 2017 yılı bitmeden oyuna 3 yeni harita eklemeyi planlıyor. Fakat elimizdeki tek somut bilgi bu, yani haritalar ile ilgili elimizde başka bir bilgi yok. Ama biz elimize yeni bilgiler geçtikçe size aktaracağız!

Bu arada yeniden belirtelim Blizzard firmasının rakiplerine önemle duyurulur bu haber 🙂 İyi Günler ve İyi Oyunlar Efenim! Eğer makale ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa yorumlarda belirtmekten sakın çekinmeyin!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir