Online Tasarım Siteleri

Herkese merhabalar.

Bir çoğumuz oyun oynuyordur fakat profesyonel bir tasarımcı olmadığı için oyunlardaki fotoğraflarımız genelde alıntı veya hazır fotoğraflar oluyor. Bu gün sizlere kendi hayal gücünüze göre tasarlayarak Steam’de Origin’de Facebook’da profil fotoğrafı yapabileceğiniz harika iki tane online tasarım sitesi vereceğim. Nasıl Kullanıldıklarından biraz bahsedeceğim fakat benim bahsettiklerimi uygularken farklı farklı özellikleri de öğreneceğiniz için benim detaylara girmeme gerek yok.

1-Deviant Art

Bu sitede ilk karşınıza çıkan şey bembeyaz bir sayfa. Aşağıda bulunan panelden ne şekilde boyaya bileceğinizi ve ne şekilde yazı yazacağınızı görebilirsiniz. Site dili ingilizcedir. Siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2-Silk

Bu site de elinizi serbest bırakarak bile harika şeyler yapabilirsiniz. Siteye girildiğinde neler yapabileceğiniz anlatıyor. Şimdiden haberiniz olsun Ctrl Z tuşu burada da çalışıyor 🙂 Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir