Nvidia oyun performansı yüksek ekran kartı

Nvidia oyun performansı yüksek ekran kartı, Nvidia performans ekran kartı üretti, Nvidia yine çığır açtı, Nvidia GeForce GTX 1080 Ti özellikleri, GeForce 1080 Ti ekran kartı özellikleri nelerdir? Nvidia 2018 ekran kartı, en iyi Nvidia ekran kartı

GeForce GTX 1080 Ti özellikleri

Nvidia’nın en iyi ve yeni ekran kartlarından biri olan GTX 1080 Ti‘yi sizler için inceliyoruz. Oyun için üretilen bu ekran kartı ile daha iyi ve kaliteli oyunlar oynayabileceğiz.

GeForce GTX 1080 Ti, NVIDIA Pascal mimarisini temel alan yeni ve en iyi NVIDIA oyun grafik kartıdır. En üst düzey oyun platformunun en yenisi olan bu grafik kartı, olağanüstü oyun oynama gücü, yeni nesil 11 Gbps GDDR5X bellek ve büyük bir 11 GB çerçeve arabelleğe sahiptir.

Nvidia ekran kartları 2018, en iyi ekran kartı, 1080 ti

GeForce GTX 10 Serisi grafik kartları, önceki nesil grafik kartlarına göre 3 kata kadar daha fazla performans sunmak üzere Pascal mimarisi tarafından desteklenir. Bunun yanında, hem yeni hem de yenilikçi oyun teknolojileri ve çığır açan VR deneyimleri sunar.

GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition gerçek anlamda farklı bir ekran kartı. NVIDIA tarafından tasarlandı ve geliştirildi. Dökme alüminyum gövde ve 7 fazlı dualFET güç kaynağı da dahil olmak üzere birinci sınıf malzeme ve bileşenlerle üretilmiştir. Isı açısından zorlu ortamlarda bile tutarlı performans sağlamak için tasarlanmış ileri düzey buhar haznesine sahip bir radyal fan ile soğutulur.

GTX 1080 Ti detaylar

Nvidia gerçekten kendi rekorunu kırarak çok güçlü performansa sahip yepyeni bir ekran kartı üretmiş durumda. Bu ekran kartı ile bir çok yeni nesil oyunları oynayabilirsiniz.

GPU Mimarisi
Pascal
Çerçeve Arabellek
11 GB GDDR5X
Bellek Türü-Hızı
11 Gbps
Boost Clock
1582 MHz

Nvidia GeForce GTX 1080 Ti’nin fiyatı hakkında da kısa bir bilgi verecek olursak eğer 4.682 TL ile hepsi burada, Vatan Computer gibi firmalarda satışa sunulmuş durumda. Fiyat detaylarını satış için anlaşmalı olduğu firmaların resmi sitelerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir