New Nintendo 2DS XL Tanıtımı Yapıldı

Herkese Bir Kez Daha Selamlar Sayın OyunLobi Ailesi!

Geçtiğimiz gün (27 Nisan 2017) tarihinde New Nintendo 2DS XL, yani en çok sevilen mini el konsolu olan Nintendo’nun yeni ürünü tanıtıldı!

En son tanıttıkları el konsolu olan Nintendo Switch üzerinden uzun bir zaman geçtiği için artık yavaş yavaş unutulmaya yüz tutmuş el konsollarının çökeceği düşünülüyordu. Ama Nintendo el konsollarını hala yaşatmak istediğini yaptığı tanıtımda belirtti. New Nintendo 2DS XL daha uzuuun bir süre bu piyasada kalacakları bir nevi belli oldu.

New Nintendo 2DS XL, (için yapıldığı sanılan) bu sefer bir güncellemeyle birlikte karşımıza çıkacak. Nintendo’nun aynı 3DS konsollarda olduğu gibi, 2DS konsollara’da Kapak ekleyi düşünüyor.

Ve bir çok kişinin daha detaylarını duymadan soracağı soruyu biz şimdiden söyleyelim, peki New Nintendo 2DS XL’nin fiyatı ne olacak?: 149 Dolar gibi kimi cebe göre pahalı, kimi cebe göre ucuz olan fiyatıyla karşımıza çıkacak. Ürünün çıkış yaptığı tarihte Dolar ne kadar değişir bilinmez ama ortalama 530 TL gibi fiyat ile Türkiye’de satılacak.

Fiyat’tan sonra ise en çok sorulan ikinci soru içinde bir cevabımız var! Canımız, güzelimiz, harikamız, inanılmazımız olan ürünümüz New Nintendo 2DS XL ne zaman çıkacak?: 28 Temmuz’da dağıtımı başlanacak, ve bir çok yerdeki raflara konacak!

Ve geleli tanıtımımızın en son konusuna, pekte geniş ayrıntı elde edemediğimiz detaylar!: New Nintendo 2DS XL adlı ürünümüz; 4.88 inç büyüklüğünde Ana Ekran, ve 4.18 inç büyüklüğünde bir alt ekran ile hoş bir görünüm sunan ürünümüze, aynı zamanda C-Stick, amiibo desteği ve Z-butonları yer alacak! Umarım konumuz işinize yaramıştır, ve bir Nintendo hayranıysanız ve bu ürünü alacaksınız şimdiden para biriktirmeye başlamanız benim naçizane önerim 🙂 Eğer konu hakkında herhangi soracağınız bir soru, ya da sorun olursa yorum kısmından bize ulaşmayı sakın unutmayın! İyi bloglar ve şimdiden iyi oyunlar ve yanan cüzdanlar!

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir