Monster Hunter World sistem gereksinimleri Pc Oyun lobi

Monster Hunter World sistem gereksinimleri Pc Oyun lobi, Monster Hunter World sistem gereksinimleri pc, Monster Hunter World fiyatı nedir? Oyun lobi Monster Hunter World sistem gereksinimleri nelerdir? İntel i5 Monster Hunter World destekler mi?

Monster Hunter World Fiyatı

Oyun 2018 yılına gerçekten çok iyi bir giriş yaptı. Öncelikle oyunun içeriği ile ilgili kısaca bilgi verelim, Destansı bölgelerdeki muazzam canavarların savaşı.

Bir avcı olarak, çeşitli yaşam alanlarındaki canavarları avlamak için görevler üstleneceksiniz. Bu canavarları atın ve daha da tehlikeli canavarları avlamak için daha güçlü silahlar ve zırh oluşturmak için kullanabileceğiniz materyaller alabilirsiniz.

Monster Hunter: World, dizinin en son bölümünde, sizler için sürprizler ve heyecanla dolu yeni bir dünyada canavarları avlamak için elinden gelen her şeyi kullanarak nihai av deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Monster Hunter: World fiyatı nedir?

Monster Hunter: World oyununun şuan için fiyatı Amazon.com’da 57,99 dolar olarak belirtilmiş durumda. Bu fiyat PS4 fiyatıdır.

Monster Hunter: World oyunun Xbox One fiyatı ise Amazon.com’da 59,99 dolar olarak satışa sunulmuş.

Monster Hunter World sistem gereksinimleri Pc, oyun lobi

Monster Hunter: World Sistem gereksinimleri (Oyun Lobi)

Oyunun detaylarını yazımızın içerisinde sizlerle paylaştık peki bu oyunun sistem gereksinimleri nedir? Oyun PC için ne zaman duyurulacak sorularını cevaplayalım.

Monster Hunter World oyununun PC versiyonu şuan için hala tanıtılmadı. Oyunu destekleyecek tahmini sistem gereksinimleri ise şu şekilde.

İşlemciMinumumOrta düzeyÖnerilen
İntel CPUCore i3-560 3.3GHzCore i5-3470T 2.8GHz Core i5-4670K 3.4GHz 
AMD CPUPhenom II X4 805Phenom II X4 B99FX-8370
Nvidia Ekran KartıGeForce GTX 750 TiGeForce GTX 950 2GB GeForce GTX 960 2GB 
AMD Ekran KartıRadeon R7 360XRadeon R9 370XRadeon RX 460 4GB
VRAM2 GB2 GB2 GB
Ram4 GB6 GB8 GB
İşletim SistemiWin 7 64 Win 7 64 Win 7 64 
Direct XDirect X 11Direct X 11Direct X 11
Harddisk15 GB15 GB15 GB

 

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir