Dünyanın önde gelen ve en uzun süren yarışma oyun geliştiricilerinden biri olan Milestone, çarklı dört tekerlekli arazi dünyasına adanan yeni franchise’ini duyurmaktan gurur duyuyor.

Oyun önümüzdeki yaz PlayStation 4, Xbox One ve Steam’de satışa sunulacak.

Gravel, Unreal Engine 4 ile Epic Games tarafından yaratılan ilk kilometre taşı oyunudur. Bu motor, gerçekçi, etkileyici aydınlatma ve parçacık efektleriyle inanılmaz görsel kaliteyi sağlar.

Ayrıca, teknik özellikleri sayesinde, örneğin açık alanların yönetimi ve tamamen yeniden tasarlanmış fizik de dahil olmak üzere yeni oyun modlarına yaklaşabiliriz.

Oyun en zorlu off-road meydan okumasıdır. Off-road yarışını, şimdiye kadar yaratılan en heyecan verici araçlardan bazılarıyla egzotik yerlere çekerek kutluyor. Güzergah gittikçe zorlu zorluklarla dolu olacak.

Milestone, Unreal Engine 4 sayesinde, yarattığı en iddialı off-road yarış oyunuyla ortaya mükemmel bir eser koyacak.

Eğlenceli, rekabet, hız ve adrenalin kavramlarını akılda tutarak, fotogerçekçi grafikler, günün dinamik saati ve hava durumu sistemi…

Herkesin, nefes kesen yerlerin, ormanın, karlı dağların, tepelerin ve çöllerin arasından geçerek tam hızla yarışabildiği yerlerden zevk alın.

MXGP3 12 Mayıs 2017 Tarihinde yayınlanacak.

2 Yorum

CEVAP VER