Metroda Giderken Oynayabileceğiniz Oyunlar

Herkese merhabalar.

Bu gün Android ve İOS da bulabileceğiniz boyutu küçük fakat can sıkıntısına, kısa mesafeli yolculuklara çok iyi gelecek oyun listesi yaptım. Oyunların boyut değeri Android içindir.

1-BBTAN By %111

Klasik bir tetris oyununun geliştirilmiş bir tarzıdır. Hem nostalji yaşayarak hemde zevk alacağınız bu oyun git gide zorlaşır. Score sistemine sahip olması daha çok rekabeti arttırıyor. Oyunun boyutu 33 MB’dır. Android sürümüne buradan İOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

2-2048

Şahsen oldukça kolay fakat mantıklı kararlarla yüksek skorlara gelmeye çalışacağınız az bir şey matematik gerektiren bir oyun. Aynı rakamları iç içe geçirdiğinizde toplanıyor. İstediğiniz büyüklüğü seçerek zorluklarını ayarlayabilirsiniz. Oyunun boyutu 1,6 MB’dır. Android versiyonuna buradan İOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

3-Circle

Oyunun amacı bir halkayı çizgiye değdirmeden olabildiğince ilerletmek. Ekrana her dokunduğunuzda sabit bir oranda halka zıplar. Ve her dokunuşunuz size score olarak döner. Oyunda elmas ile halkanın rengini veya şeklini değiştirebilirsiniz. Tabi siz değiştirmiyorsunuz, herhangi bir şeyi alarak yeni tasarımı açıyorsunuz. Android sürümün buradan, İOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

4-Happy Room

Belli bir alanda sizlere verilen silah ile test robotuna zararlar veriyorsunuz. Belli bir zarar limitini geçtikten sonra size daha farklı, çeşitli silahlar veriyor. Oyunda para sistemi var. Silahların fiyatları dahilinde istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Oyunun boyutu 89 MB’dır. Android sürümüne buradan İOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

5-Subway Surfers

Klasik, eski fakat güncellenerek tahtını indirmeyen sonsuz ilerleyen oyunlarda en başta olan oyun. 3’e ayrılan yolda trenlerin olduğu raylarda koşarak arkanızdan gelen bekçiyi atlatmaya çalışıyorsunuz. Sert bir şekilde çarparsanız direk yakalıyor, şayet sarsılırsanız size yaklaşıyor. Oyunda daha hızlı ilerlemeniz ve daha yüksek scorlara ulaşabilmeniz için bazı eşyalar var. Ve ufak tefek görevler. Oyunun boyuru 60MB’dır. Android sürümüne buradan İOS sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir