Mass Effect’e derinlemesine bir göz atın: Andromeda’nın dövüş sistemi

Bu yeni video, Mass Effect: Andromeda sisteminin pek çok yönünü açıklıyor ve stilinize en uygun kombinasyonu bulmak size kalmış. Belki eski moda mermileri vuran bir saldırı tüfeği ve sınırsız cephaneye dayanan fakat serinletici bir sisteme sahip bir keskin nişancı tüfeği beğenirsiniz. Veya belki de kendinizi gizlemek istersiniz. Oyunda hepsi mevcut.

Ancak, stilinden bağımsız olarak tüm oyunculara her yerde bulunan çok şey var. Örneğin her silah herkese açıktır; Sınıf temelinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Ayrıca, hareketi savaşın ayrılmaz bir parçası haline getirmede kullanışlı olacak gibi duran atlama jetleri var.

Oyunda ince detaylar atlanmamış. Biliyoruzki yapımcıları emeklerini esirgemeden günlerini verdi.

Mass Effect: Andromeda’nın piyasaya çıkmasına kadar yaklaşık bir ay geçmesine rağmen, BioWare’in bize oyunun karmaşıklıklarını anlatacak bir yeri var. Savaşa genel bakış, resmi bir oyun serisinin ilk taksitidir. Mass Effect: Andromeda’nın dünyası hakkında hala göreceli küçük şey biliniyor, ancak cazibesinin çoğu bu şeyleri kendi başımıza bulmaktan geliyor.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Mass Effect’e derinlemesine bir göz atın: Andromeda’nın dövüş sistemi” için 2 yorum

 • 19/02/2017 tarihinde, saat 02:20
  Permalink

  Paylaşımınız çok hoş olmuş. Sitenizde yeni sanırım. Büyük bir hevesle okudum.

  Yanıtla
 • 20/02/2017 tarihinde, saat 15:00
  Permalink

  Değerli paylaşımınız için teşekkürler. Gerçekten sitenizi sıkı şekilde takip ediyorum.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir