God Of War 2017 Bekleneni Karşılayacak mı?

Merhaba Oyun Lobi Takipçileri bugün size God Of War 2017`nin bekleneni karşılayabilecek mi tartışıp karar vericeğiz.

Eğer daha önce God Of War oynadıysanız bilirsiniz ki o zaman ki grafiğiyle çok müthiş ve vuruş tatmini veren bir oyundu.Biraz derine inmek gerekirse hikayesi intihar etmekle başlarken tanrı olduğundan ölmesine izin verilmemesinden sonra zevkli anlarımızın başladığı oyundur.Oyunun atmosferi her zaman çok güzeldi ve karşımıza çıkan tanrıları veya yaratıkları öldürmek bizim için bazen çocuk oyuncağı bazende oyun kolunu kırmamızı sağlardı.

Geldik bu yeni oyuna…

İlk bakışta biraz yumuşamış gibi gelen Kratos sonradan kendini belli ediyor ve yanında bir küçük arkadaşı var.Grafikleri iyi ve atmosferi akıcı gözüküyor.Karakter modellemelerinde iyi iş çıkarmışlar.Aslında Kratos olması geren kişiliğine geri dönüyor.Yanında ki çocuğu hem zalimliğe alıştırırken aslında olmasını istemez gibi bir düşünceye kapılmış.Oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

God Of War 2017 Bekleneni Karşılayacak mı?” için bir yorum

  • 25/03/2017 tarihinde, saat 15:17
    Permalink

    eski karakter daha iyiydi, ona alışmıştık şimdi bu adamın tipi garip geldi bana 🙂

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir