Firefighters The Simulation İncelemesi

Bir çok küçük çocuğun hayali, büyümek ve bir itfaiyeci (veya kadın) olmaktır. Ve United Independent Entertainment şimdi bize rüyayı yaşamak için bir fırsat sundu. Muhtemelen ne ters gidebilir ki? Çok, ve ayırt etmeniz gereken yangınlardan bahsetmiyoruz.

Öncelikle, bunun bir simülatör olarak faturalandığı unutulmamalıdır. Ve bu nedenle, bir arcade oyunundan çok daha gerçekçi bir sunum ve yürütme beklemelisin.

İtfaiyeciler Simülasyon daha önce konsolda taşınmadan önce bilgisayarda başlatıldı. Önceki sürümünden tanıdıysanız, başlıkta herhangi bir değişiklik bildirilmedi.

Bir stajyer itfaiyeci olarak başlıyorsun. Hızlı bir şekilde keşfedeceğiniz bir eğitici oynamak için bir seçenekle, oyun geçmişinizde katlanmanız gereken en sıkıcı görevlerden biri olarak yer alacaktır. Fark etmeyi başaramayacağınız ilk şey grafiktir.

Bu, 23.99 £ ‘lık aşırı fiyat etiketiyle desteklenmiyor. Geliştirme için daha fazla zaman ve daha fazla düşünce verdiyse, bu özel bir simülasyon olabilirdi.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir