Fifa Mobil Apk indir

Fifa Mobil Apk indirme linki, Fifa 2017 mobil indirme nasıl yapılır? Fifa Mobile Football indir, Fifa Mobil Android Apk indir, Fifa mobil uygulaması nasıl indirilir? fifa android apk

Fifa Mobil Apk indirme linki

EA Sports’un geliştirmiş olduğu Fifa 17 futbol oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Bu oyunu Android telefonunuza indirip kurabilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra kendi takımınızı kurarak, geliştirmeler yapabilirsiniz. Fifa Mobil Soccer oyunu mobil cihazlar geliştirilmiştir.

Fifa Mobil Apk indirme linki, Fifa 2017 mobil indirme nasıl yapılır? Fifa Mobile Football indir, Fifa Mobil Android Apk indir, Fifa mobil uygulaması nasıl indirilir? fifa android apk

Özellikleri

  1. Hızlı, Eğlenceli ve Erişilebilir

Oyun, yaratıcı Saldırı Modunda tamamen etkili. Hızlı, heyecan verici, dönüşlü maçlar, oyunun rakibinize geçmesinden önce her yarısı için yalnızca takımınızın saldırı şansını oynamanızı sağlar.

  1. Futbol Dünyasının Öyküsünü Söyleyin

Eğer gerçek dünyada olursa, muhtemelen FIFA Mobile’da yaşayacaksınız. Canlı Etkinlikler , dünya genelinde gerçekleşen hikayeler ve eşleşmeler temelinde günlük yeni ve taze içerik sunar. Hızlı, eğlenceli mini oyunlar, ücretsiz oyuncular ve paketler için sizi aramak için temalı Simgeler ile ödüllendirir.

  1. Bir Ekipe Katılın, Dünyayı Ele Geçirin

Kimse yalnız başına kazanamaz. Ardından bir takıma katılmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızın takımına veya dünyanın her yerindeki diğer kişilere katılın. Ligler arası Şampiyonalar, kooperatif liginin başarıları, ya da dünyanın dört bir yanındaki diğer liglere karşı beceri ve oyunlarınıza hak kazanmak için yarışın. Liderliğe tırmanın ve futbol dünyasını fethedebildiğinizi kanıtlayın.

  1. Nihai Ekibinizin Genişlediği

Kadronuzu oluşturmak için yeni bir yaklaşım, daha büyük ve daha derin bir kulüp oluşturmanıza, oyuncularınızı güçlendirmek için basitleştirilmiş bir yöntem sunmanıza ve sahada kimin bulunduğunu yönetmek için daha iyi bir deneyim sunmanıza olanak tanır. Kulübünüzü daha iyi hale getirmenin benzersiz ve heyecan verici yollarını bulmak için sezon boyunca geliştirmeye devam edin.

  1. Rakipsiz Özgünlük

30’dan fazla lig, 650 takım ve 17000 oyuncu ile FIFA Mobile, hareket halindeyken en otantik futbol deneyimidir. En sevdiğiniz yıldızlarınız ile oynayın ve kendinizi futbol dünyasına bırakın!

[button color=”blue” size=”small” link=”https://apkcloud.co/d/1c47a665e2b0a7a6256a6fe3fcc93a55.html” icon=”” target=”true”]İndirmek için tıklayınız[/button]

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir