Facebook’da Yeni Özellik !

Herkese merhabalar.

Bildiğiniz üzere Facebook da paylaşılan gönderilere fotoğraf ile yorum atabiliyoruz. Artık GİF ile de yorum atılabilecek. Bu özellik sayesinde duygularınızı yazmadan da paylaşabilecek siniz.

Bundan 2 yıl önce gelen güncelleme ile GİF paylaşabiliyorduk. Şimdi ise o gifleri yorum atarak kullanabileceğiz. Teknoloji ilerledikçe sosyal medyalar da geri kalmamak için zaman ile yarışarak yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Şuanda bu özellik test aşamasında. İlerleyen zamanlarda sayılı ülkelere bu özellik sunulacak.

Facebook kullanıcıların isteklerini yere getirmeye özen gösteriyor. Fakat yakın zamanda gelen güncelleme ile gelen hikaye özelliği çok fazla olumsuz karşılanmıştı. Buna karşılık bu özellikleri transfer gibi kullanabilir mi ? Yani gif özelliğini getirip aynı zamanda da hikaye özelliğini kaldırabilir mi ? Mümkün diyemeyiz fakat asla olmaz da diyemeyiz. Zamana bırakıp göreceğiz.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir