En Popüler iPhone oyunları nelerdir?

En yeni iphone oyunları nelerdir?, En popüler iPhone oyunları nelerdir?, en yüksek ciro yapan iPhone oyunları nelerdir?, iOS en iyi oyunlar nelerdir?

Herkese merhabalar, bugün sizlere en popüler iPhone oyunlarından bahsedeceğiz. iPhone’nun en yüksek ciro yaptığı oyunları sizlerle paylaşıyoruz. Bu oyunlar arasında daha önce oynadığınız oyunlarda yer alabilir. Yada daha keşfetmediğiniz oyunları da görebilirsiniz.

En yüksek ciro yapan oyunlar

En yeni iphone oyunları nelerdir?, En popüler iPhone oyunları nelerdir?, en yüksek ciro yapan iPhone oyunları nelerdir?, iOS en iyi oyunlar nelerdir?
  1. 101 Yüzbir Okey Plus, bu oyunu birçoğumuz daha önce oynamışızdır. Fakat belkide birçok kullanıcı bu oyunun kaç kişi tarafından oynandığını merak etmektedir. Bu oyun 1.000.000’dan fazla kullanıcıyı içerisinde barındırıyor. iOS 7.0 ve üzeri tüm cihazlardan bu oyunu oynamak mümkün.
  2. Last Empire-War Z, ikinci oyunumuz ise Last Empire War Z bu oyun telikeli bir oyundur. Oyunun amacı tamamen savaşmaya yöneliktir. Tamamen stratejik bir oyun olduğundan kafanızı yorabilir. iOS 6.0 ve üzeri tüm cihazlardan bu oyuna erişmek mümkün.
  3. Lords Mobile, yaklaşık olarak 60 Milyon kullanıcının oynadığı söylenmektedir. Aynı şekilde bu oyunda strateji oyunu kategorisinde yer almaktadır. iOS 7.0 ve üzeri cihazlardan bu oyunu indirmek mümkün.
  4. Game Of War – Fire Age, Clash of clans tarzında bir oyundur. Strateji oyunu kategorisinde yer alan bu oyunun da amacı savaş ve krallık üzerine kurulmuştur. Oyun ücretsizdir ve iOS 8.0 ve üzeri cihazlardan oynanabilmektedir.
  5. Clash of Kings, çok oyunculu bir savaş oyunudur. Yaklaşık olarak 2 milyona yakın kullanıcısı olduğu söylenmektedir.
  6. Candy Crush Saga, Dünyanın en tatlı oyunu olarak bilinmektedir. Reklamı da buradan gelmektedir. Tamamen bulmaca macerası olarak adlandırılmaktadır. Hoş bir oynanış şekli ve sürükleyici bir yapısı vardır. Neredeyse ülkemizde birçok kullanıcıya ulaşmıştır. Bir o kadar kolay ve göründüğünün aksine bir o kadar da zor bir oyundur. iOS 5.1.1 ve üst sürümlerini desteklemektedir.
  7. Mobile Strike, oyun savaş oyunudur ve iOS platformlarında birçok kullanıcı tarafından indirilmiştir. Modern savaş imkanı sunan bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz kategorisinde yer almaktadır ve iOS 8.0 ve üzeri tüm cihazlardan indirilebilmektedir.
  8. Revenge of Sultans, Arap Peninsulasında, krallığın tahtını ele geçirmek için güçlen ve savaşlara katıl. Oyun yine strateji oyunudur. Ülkemizde görünen o ki strateji oyunları tutmaktadır.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir