Efsanevi Telefon Nokia 3310 Geri Mi Dönüyor ?

Merhabalar;

Efsanesi bir telefon olan nokia 3310 piyasaya yeni haliyle dönüyor mu ?

İlk önce 3310’u yeniden bir tanıyalım,tabi o efsanevi telefonu tanımayan çok azdır herhalde.

NOKİA 3310 :

Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia tarafından tasarlanan, geliştirilen ve pazarlanan telefondur., 1 Eylül 2000 tarihinde Nokia 3210’un yenilenmiş hâli olarak duyurulmuş olup ayrıca dünya capında 126 milyon adet satılarak en başarılı telefonlardan biri ünvanına sahip olan efsanevi nokia 3310 sahaya geri dönüyor…

Geçtiğimiz günlerde MWC 2017‘de duyurulan Nokia 3310’un yeni hali oldukça dikkat çekici duruyor.

Tasarım sürümü yenilenen, ancak benzer tasarım anlayışı hala devam ederek, Nokia-HMD CEO’su Arto Nummela tarafından Barcelona’da gerçekleştirilen Mobile World Congress’de (Mobil Dünya Kongresinde) tanıtıldı.

Ürünün özelliklerinden bahsedeceğim;

16 mb hafızası var,büyük bir yenilik olan micro-sd kart girişi var ve bu 32 gblik alana kadar çıkabiliyor.Ayrıca 2 megapiksellik bir arka kamerası mevcut,ayrıca yeni nokia 3310 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

Bu haber oldukça hepimizi şaşırttı doğrusu sizinde Yeni Nokia 3310 dan beklentileriniz neler veya bu haber ile neler hissediyorsunuz ?

GELİŞMELER İÇİN OyunLobi.com’u Takip edin.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir