Efsane Csgo Sitesi Csgo House geri mi dönüyor ?

Herkese merhabalar.

Yakın vakitde Csgo house benzeyen ve yine onun kadar kazandıran bir site çıktığı duyuldu. Site www.csgo-case.com Promo kodu: UNK4ST Eski site kurucuların tekrar kurması bi olasılık tabi.

Site içeriğinden bahsedecek olursak maçlara para yatırıp oynayabileceğiniz bir sistem gelmiş eskisi ile karşılaştıracak olursak onun harici yine slot, roulette, scratchard (kazı kazan), Coin Flip (Yazı tura), jackpot, dices (zar oyunu), freepot, RNG (siteye karşı jackpot) ve efsaneler efsanesi kasa açma mevcut.

Sitenin temasını eleştirecek olursak eskisine benzer konumlandırma mevcut fakat renkler değişik, kırmızı ve beyaz ağırlıkta. Marketi yine çok geniş. Çoğu aradığınız eşyayı bulabiliyorsunuz. Esasında eski kurucuları mı bilinmiyor fakat 1.000 yakın aktif kullanıcıları mevcut. Ve site sağlam gözüküyor.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir