Ea Games’in en sevilen oyunları artık ücretsiz!

Origin Access ile EA Access kullanıcılar artık EA Games’in en popüler iki oyununu ücretsiz olarak oynayabilecekler. EA Games ücretsiz oyunlar nelerdir? EA Games en sevilen oyunlar ücretsiz!

EA Games’in hangi oyunları ücretsiz?

EA Games hakkında kısaca bilgi verecek olursak eğer, EA Games, Amerikalı bir bilgisayar ve oyun üreticisi ve bu oyunları yayımlayan firmadır.

EA Games’in en iyi FPS oyunları Titanfall 2 ve Battlefield 1 artık Microsoft Xbox One üzerinden yapılan üyeliklerde EA Access için ödediğiniz aylık 12 TL yada 65 TL ücretsiz hale geliyor. EA Access üyeleri artık Battlefield 1 ve Titanfall 2 oyunları için ek bir ücret ödemeyecekler.

Ea Games’in en sevilen oyunları artık ücretsiz!

Diğer yandan Origin Access üyeleri için de aynı şey geçerli diyebiliriz. Origin Access üyeleri de Battlefield 1 ve Titanfall 2 oyunları için ek bir ücret ödemeden bu oyunları oynayabilecekler. Origin Access üyeliğinin ücreti ise aylık 3.99 € veya yılda 24.99 € ile bu oyunları artık ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

EA Access ve Origin Access üyeliklerinden oynanacak oyunlar,

– Battlefield 1

– Star Wars Battlefront

– Titanfall 2

– FIFA 18: Play First Trial

Sadece Origin Access üyelikleri üzerinden oynanacak oyunlar,

– The Sims 4: Digital Deluxe Edition

– Rebel Galaxy

– Oxenfree

Sadece EA Access üyelikleri üzerinden oynanacak oyunlar,

– NHL 18: Play First Trial

– NBA Live 18: Play First Trial

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir