Destiny 2 Çıkış Tarihi ve Detaylar

Yayınlanan son yazılarda, Destiny geliştirme ekibi, Destiny 2 hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. En büyük açıklama Destiny karakter becerileri, eşyaları, para birimi ile ilgili öğelerin Destiny 2‘de kullanılamayacağını onayladılar.

Destiny geliştiricileri aldıkları kararların oyun için en iyisi olduklarını vurguluyorlar. Activision Blizzard’ın kazanç raporuna göre Destiny 2 kesinlikle 2017’de gelecek.

Activision Publishing CEO’su Eric Hirshberg, “kalkınma büyük ilerlemektedir ve bu sonbaharda piyasaya sunulması” yönündeki kazanç raporunu takiben (IGN üzerinden) bir teyit verdi. Hirshberg ayrıca, Bungie‘nin ilk filmin güçlü bir anlatıdan yoksun olduğunu düşünenlerin kulaklarına müzik yapması gereken devam filminde “muhteşem bir sinema hikayesi” anlatmak istediğini de ortaya koydu.

PS4 ve XBOX’a geleceğini biliyoruz. Ayrıca bildirildiğine göre, mevcut “Devriye” görevlerinden daha ilginç olacak görevler, kasabalar ve karakollar ile gezegenleri daha nüfusa sokacak oyuncu modları gelecek.

Ayrıca aşağıdan bu oyunun 2017 tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Barış Taşcıoğlu

Ben Barış. Oyunlara karşı aşırı ilgili ve istekli birisiyim. Oyunlar ile ilgili sürekli kendini geliştiren ve yeni oyunlar peşinde koşan maceracı bir yazarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir